80% ЛГБТ-підлітків не почуваються у безпеці в школі, пише «Інтерфакс Україна» із посиланням на результати Національного дослідження шкільного середовища в Україні.

70% ЛГБТ-учнів розповідають, що зіштовхуються із гомофобними висловлюваннями у присутності вчителів, а 67% чують таке від самих працівників школи.

Майже 30% дітей зіштовхуються із різними формами фізичного насильства через свою сексуальну орієнтацію. Ще 50% ЛГБТ-учнів повідомили, що страждають від кібербулінгу в соцмережах.

43% дітей почуваються небезпечно через сексуальну орієнтацію, 40% – через вагу чи розмір тіла, а 30% – піддаються буллінгу через гендерну ідентичність чи експресію.

Через це майже 30% дітей намагаються не заходити в туалети у школах, 20% – бояться ходити їдальню, близько 50% таких учнів уникають шкільних заходів, а майже 40% ЛГБТ-учнів протягом місяця перед дослідженням принаймні раз не ходили у школу через страх за себе.

При цьому 60% дітей кажуть, що у школі немає жодного дорослого, кому можна було би повідомити про проблему.

Дослідження проводилося з травня до вересня 2020 року в усіх областях України. У ньому взяли участь 1 743 підлітки віком від 13 до 18 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: