Депутат Верховної Ради від Чернігівщини Антон Поляков знову звертає увагу громадськості на проблеми, які виникнуть в Україні 1 липня із так званим відкриттям «ринку землі», на якому так полюбляють піаритися «Слуги народу».

В ефірі телеканалу НАШ, народний депутат Антон Поляков відкрито заявляє, що 1 липня розпочнеться дерибан української землі, від якого виграють тільки певні люди, такі як Микола Сольський, його партнер Андрій Богдан, і їх спільний партнер Павло Халімон.

«Все аграрії знають, що таке «шахматка», коли в середині твоїх паїв викуплені землі і тебе просто шантажують, щоб відібрати твої землі.

Якби ви думали наперед, то зараз наше тваринництво, виробники молока не загиналися б від білоруської експансії. Від неї треба захищати наших виробників, як від військової загрози. Адже це робочі місця, податки і все інше», – звинуватив Антон Поляков нардепів «слуги народу» в їх діях і законах, прийнятих нібито на догоду міжнародних партнерів і спрямованих проти свого ж народу.

У своєму виступі з трибуни Верховної Ради нардеп уже звертав увагу, що проведена «слугами» реформа землі не має нічого спільного з вільним ринком і конкурентністю. По суті, це узаконення рейдерства, що відбувається вже зараз.

За словами Полякова, деякі депутати вийдуть з цього залу вже новими агроолігархамі в результаті такої реформи.

Проведення продажу землі через електронні аукціони, зазначає депутат, дуже сучасно і мало б унеможливити протиправне втручання. Насправді ж, у багатьох українських селах немає не тільки інтернету, але, навіть, українського телебачення. Місцеві жителі задовольняються російськими або білоруськими (наприклад, на Чернігівщині) телеканалами і звідти черпають інформацію. Про яку участь селян в електронних торгах може йти мова в таких умовах?

У таких торгах, відповідно до прийнятого минулого тижня закону, зможуть брати участь іноземці, тоді як нинішня влада обіцяла, що землю продавати іноземцям не будуть. Порядок реєстрації учасників торгів, відповідно до прийнятого закону, встановлює Кабінет Міністрів України, а інформація про учасників не може розголошуватися до їх закінчення.

«Для чого тоді ці торги, друзі? – звернувся Антон Поляков до присутніх в залі депутатів, – «Просто роздавайте ці землі один одному за копійки! Навіщо влаштовувати цей цирк?»

Як зазначає депутат, прийнятим законом також скасовуються громадські слухання з приводу земельних ділянок, що виділяються під житлове будівництво. І це є кричущим порушенням всіх конституційних прав наших громадян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: