Уряд Австралії запроваджує економічні санкції щодо Росії після її рішення визнати «Л/ДНР». Зокрема, заходи стосуватимуться окремих громадян РФ.

Прем’єр-міністр Скотт Моррісон заявив, що разом зі своїми партнерами та союзниками оголошує низку економічних санкцій щодо Росії, повідомляє ABC News.

«Австралія також запровадить адресні санкції щодо восьми росіян, яким буде заборонено в’їзд до Австралії та заборонено будь-які фінансові операції, пов’язані з австралійськими структурами та організаціями. Також санкції стосуватимуться одного державного банку Росії та банків, пов’язані з оборонною та військовою промисловістю», – сказав Моррісон.

Раніше санкції запровадила Японія. Вони передбачають заборону експорту з «Л/ДНР». Також заходи стосуються суверенного боргу РФ та заборони на випуск нових російських облігацій.

Перед цим країни ЄС погодили пакет санкцій проти РФ, під які потрапили депутати Держдуми, а також ще 27 фізичних та юридичних осіб.

Тим часом, після визнання РФ «ДНР» і «ЛНР» міністр економіки Німеччини Роберт Хабек доручив підзвітному йому Федеральному мережевому агентству відкликати позитивний сертифікат для російського газопроводу «Північний потік-2».

Також нагадаємо, що посли країн ЄС вирішили не визнавати паспорти Росії, видані громадянам «ДНР» і «ЛНР».

Санкції Євросоюзу проти РФ торкнуться людей, які голосували за рішення про визнання так званих «Л/ДНР», а також організацій, які працюють у цих регіонах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: