У Білому домі спростували інформацію ЗМІ про заморожування допомоги для України у сфері безпеки. Про це йдеться в заяві прессекретарки адміністрації американського президента Джен Псакі, опублікованій 18 червня.

“Думка про те, що ми стримуємо допомогу Україні у сфері безпеки, – це нонсенс. Буквально минулого тижня – напередодні саміту США – Росія – ми надали пакет допомоги у сфері безпеки на суму $150 млн, зокрема допомогу у вигляді летальної зброї. Тепер ми надали всю суму, виділену Конгресом у межах ініціативи допомоги Україні в галузі безпеки”, – заявила Джен Псакі.

Вона нагадала, що за два дні до саміту президент США Джо Байден на саміті НАТО заявляв, що США і далі сприятимуть нарощуванню можливостей України в протистоянні російській агресії.

“Ми також підготували резервні фонди у разі подальшого вторгнення Росії в Україну. Як президент Байден прямо сказав президенту [Росії Володимирові] Путіну, ми будемо непохитно підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України”, – заявила прессекретарка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: