Внаслідок землетрусу, інтенсивністю 6,9 балів, що стався 8 січня у провінції Цинхай на північному заході країни, обрушилася частина Великої Китайської стіни.

Про це повідомляє “Global Times”.

Повідомляється, що землетрус стався близько півночі на глибині 10 кілометрів. Незважаючи на те, що його епіцентр знаходився за 40 кілометрів від найближчого житлового малонаселеного району, поштовхи відчули і жителі кількох великих міст.

Внаслідок природного явища було зруйновано ділянку Великої китайської стіни, заввишки два метри, побудовану за часів династії Мін (1368-1644).

Стіни впали в повіті Шаньдань провінції Ганьсу на північному заході Китаю, який знаходиться в 114 кілометрах від епіцентру в повіті Меньюань автономного округу Тибету Хайбей в Цинхаї.

Після сильного землетрусу влада організувала огляд місцевих культурних реліквій і виявила місце обвалу. Встановлено первинний захист, ведуться ремонтно-відновлювальні роботи.

Повідомлень про загиблих не надходило, але дев’ятеро людей отримали поранення, вісім з яких виписані з лікарні, одна особа досі перебуває під наглядом.

Раніше ми повідомляли, що в Бразилії на катери з туристами обрушилася скеля.

One thought on “Частина Великої Китайської стіни обрушилася через землетрус: багато постраждалих

  1. isabella сказав:

    Мені було боляче й розбите серце, коли сім місяців тому між мною та моїм чоловіком у моєму шлюбі сталася дуже велика проблема. настільки жахливий, що подав справу до суду на розлучення. він сказав, що більше ніколи не хоче залишатися зі мною і що більше не любить мене. Тож він зібрав речі з дому і змусив мене та моїх дітей пережити сильний біль. Я намагався всіма можливими способами повернути його, після довгих прохань, але безрезультатно. І він підтвердив, що прийняв рішення і більше ніколи не хоче мене бачити. Тож одного вечора, повертаючись з роботи, я зустрів свого старого друга, який шукав мого чоловіка. Тож я йому все пояснила, і він сказав мені, що єдиний спосіб повернути свого чоловіка — це відвідати чародійця, тому що він справді це теж зробив. Тому я ніколи не вірив у магію, але мені нічого не залишалося, як слідувати його пораді. Потім він дав мені адресу електронної пошти заклинателя, якого він відвідав. dralaba3000@gmail.com. Наступного ранку я надіслала електронного листа на адресу, яку він мені дав, і заклинатель запевнив мене, що я поверну свого чоловіка протягом наступних двох днів. Яке дивовижне твердження!! Я ніколи в це не повірив, тому він поговорив зі мною і сказав мені все, що я мав зробити. Потім я роблю їх без збільшення, тому наступні два дні, на диво, мій чоловік, який не дзвонив мені протягом останніх 7 місяців, дзвонив мені, щоб повідомити, що він повертається. Так дивно !! Тож він повернувся того ж дня, з великою любов’ю та радістю, і вибачився за свою помилку та біль, який він завдав мені та моїм дітям. Тоді з того дня наш зв’язок став міцнішим, ніж раніше, за допомогою чудового заклинателя. Тому я пораджу, якщо у вас виникнуть проблеми, зв’яжіться з доктором алаба на електронну адресу: dralaba3000@gmail.com або зв’яжіться з ним у WhatsApp та Viber за цим номером: +1(425) 477-2744…….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: