9 травня, народний депутат Антон Поляков, в ході свого візиту до Чернігова, привітав з Днем перемоги над фашизмом унікальний аматорський хор «Діти війни», а також взяв участь у церемонії покладання квітів до Вічного Вогню.

Депутат зазначив, що 8 і 9 травня, ми згадуємо тих, хто віддав життя під час Другої світової війни, а також вшановуємо не тільки ветеранів, але і дітей війни – тих людей, у яких не було дитинства і які відбудовували країну після перемоги над фашизмом .

Депутат привітав зі святом народний аматорський хор «Діти війни» Чернігова, зазначивши, що це «унікальний в своєму роді хор і він – гордість Чернігова».

«Дякуємо учасникам хору за творчість, яке приносить нам радість, дух патріотизму, свободи і незалежності! Бажаю всім учасникам хору міцного здоров’я, миру, натхнення і визнання глядачів, втілення творчих задумів, плідної і успішної праці на творчому шляху! Зі святом! », – зазначив депутат у себе в Facebook.

Також, крім цього, депутат Поляков взяв участь у покладанні квітів до Вічного Вогню на Меморіалі слави в Чернігові.

Він зазначив, що українські ветерани зробили значний внесок в перемогу у Другій світовій війні, тому День Перемоги над нацизмом пам’ятатиме не одне покоління.

«У цей урочистий день схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях – тих, чиє життя забрала війна, хто після Перемоги помер від ран, хто не дожив свій вік», – написав Поляков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: