Восени Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків провело в компанії “Сінево Україна” планову податкову перевірку, за результатом якої “Сінево Україна” було нараховано додаткові податки у розмірі 1,08 млрд грн, пише “БізнесЦензор” з посиланням на дані компанії.

Як зазначається, податківці звинувачують “Сінево Україна” у ненаданні необхідних для перевірки документів, які підтверджують витрати компанії. Зі свого боку компанія “Сінево” не погоджується з цим рішенням.

“Офіційно заявляємо, що податковому органу було надано всі запитані для перевірки документи, і факти передачі цих документів були задокументовані. Тому розмір нарахованих податкових зобов’язань у 1,1 млрд грн, що складає майже 50% річного обороту компанії, є абсолютно необґрунтованим та безпідставним. Ми будемо обов‘язково оскаржувати результати перевірки у судових та інших уповноважених органах”, – йдеться у заяві компанії.

Мережа лабораторій “Сінево Україна” належить шведському медичному холдингу Medicover. Він працює у країнах Східної та Центральної Європи – Німеччині, Польщі, Румунії, Білорусі, Туреччини, Україні, Грузії, Молдові, Сербії, Болгарії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: