Президент підкреслив, що головні слова своєму батьку він говорить вдома за чаркою, коли мама не бачить їх мокрих очей.

Президент України Володимир Зеленський у неділю, 20 червня, опублікував на своїй сторінці у Facebook пост, в якому привітав свого тата з Днем батька і показав архівні знімки зі свого дитинства.

“Стати батьком — це велике щастя. Бути батьком — це велика відповідальність. Бути хорошим батьком — це велика праця”, — написав Зеленський.

Президент зазначив, що для нього є великою щастям бути сином такого тата, підкресливши, що той є уважним, турботливим батьком, захисником і другом. За словами Зеленського, його тато є для нього прикладом для наслідування, який мотивує постійно рухатися і працювати.

“Я дякую тобі за найдорожче і найцінніше — за виховання, знання, принципи, характер, звичку ніколи не опускати рук, волю ніколи не здаватись і завжди іти до кінця”, — написав президент.

Зеленський також подякував батьку за те, що він вміє відчувати, коли потрібно підтримати, порадити або покритикувати, а коли — промовчати.

“І дякую за те, що знаєш: найголовніші і найщиріші мої слова для тебе не в соцмережах, а вдома, на кухні, наодинці, відверто, у вічі, за чаркою, поки мама відійшла і не бачить наших мокрих очей”, — написав Зеленський.

В кінці публікації президент побажав своєму батькові здоровʼя і закликав його берегти себе з мамою.

Відзначимо, батькові президента — Олександру Семеновичу Зеленському — 73 роки. Він є професором і доктором технічних наук, з 1995 року завідує кафедрою інформатики та інформаційних технологій Криворізького економічного інституту. Олександр Зеленський є автором понад 140 наукових публікацій і співавтором 4 монографій.

Нагадаємо, 8 червня Зеленський під час робочої поїздки до Дніпропетровської області відвідав рідний Кривий Ріг. Тоді президент назвав це місто тим, “де завжди чекають батьки”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: