Дивно, але в Україні доволі просто бути мером. Чомусь. Не знаю якою з вад українського суспільства пояснити цей феномен, але мер в будь-якому українському місті може бути тупо яким завгодно. Всім насрать. якщо він вже обрався, все, головне просто не вмерти, і ти просидиш в цьому кріслі ще 25 років.

Не важливо, можеш грабувати цих людей скільки завгодно, можеш не вмикати їм опалення, вимкнути воду – холодну, гарячу, будь-яку. Можеш не опалювати пологові і дитячі садки, не закуповувати їжу школярам. Просто знизуєш плечима і говориш – держава не дає грошей.

Все. Приїхали. Розходимось. Жодних претензій.(Тільки у Львові все навпраки – завалює місто сміттям президент, а винен все одно Садовий)

Можна керувати Києвом, в якого мільярдні бюджети, при цьому на будь-який пройоб казати: ви знаєте, це об’єкт обласного значення, ми тут нічого не можемо зробити. Тупо все в гівні, графіті вже у кличка на єбалі навіть, на Майдані бита плитка, на Хрещатику валяється роками якесь іржаве залізяччя, бортничами смердить до Оболоні, ливньовки фонтанують навіть якщо в місті просто туман, до Софії Вавриш прибудував МАФ з підземним паркінгом, все стоїть в заторах ЗАВЖДИ, але ось вам найбільший прапор. і всі такі: ок, ну ладно, чього, нормальний мер. Як це працює? Як це можливо? Людина, яка проєбала київське метро, наприклад, як вона може лишатися мером, ще й переобратися? як?!

Те саме всюди, Кличко не виключення. Навіть Черновецький, який, певним чином, досі при владі, теж не виключення. Таких єбаньків – сотні в Україні. В Донецьку був мер, який не вмів договорити речення, він просто забував з чого почав. У нього на шиї просто був нарост, це навіть не голова, не лице, це був тупо ходячий гриб. В половині міст керують кримінальники, які тероризують місто, тримають в заручниках муніципальні і навіть державні інституції, але впевнено переобираються на кожних нових виборах. Чесно переобираються. Ви думаєте, в Харкові хтось не знає, що Кернес – вбивця, садист і психопат? Всі знають. Всім норм. Хтось в Дніпрі не знає хто такий Філатов і його паразитичний Корбан? А може це Філатов паразитичний хробак Корбана, хто їх там розбере, та й навіщо? Всім норм. Всі живуть паралельним життям, в якомусь уявному світі. Можливо, це відбувається тому, що інфраструктура наших міст настільки зношена, транспорт настільки вбивчий, а екологічна ситуація так лякає, що люди просто бояться якось навіть починати з цим розбиратися. Забираються поглибше в свої маленькі нірки і концентруються з усіх сил на тому, що можуть змінити. На балконі з виносом, на плиточці на кухню, на ламбрикенах. Тому що якщо вийти на вулицю з широко розплющеними очима і прийняти в себе всю цю мерзлу сіру облуплену реальність, яка ніколи нікуди не зрушить, бо маршрут у майбутнє відмінили рішенням сесії міської ради, то можна схопити одразу два інфаркта і три інсульта. А швидка до вас не доїде, бо рінат ахмєтов її забрав назад, а дорогу не побудували, бо це дорога обласного значення, хай її облрада будує, нашо вона існує взагалі?А до речі, навіщо?

Мені здається, багато хто з нас не ходить на місцеві вибори. Або ходить і голосує за того, хто переможе. А ясно ж хто. Мер, тю. навіщо ці ризики? Так хоч он річка тече, тролейбус їде, ларьок світиться в кінці тонеля метро. А так, може, прийде хтось інший, то будуть тільки гігантськи щури бігати порожніми проспектами і вітер буде гнати по мосту обгортки гідозепама. Та й моста не буде. Але ну скільки можна? Проголосуйте вже за когось нормального. нам же всім не подобається жити на смітнику, давайте оберем щось притомне. Когось, до кого можна буде висунути претензії і він не буде робити вигляд, що не розуміє слів, в яких більше 4 літер. Це ж так смішно, мер ідіот, але дивись, ліфт досі працює! Уявляєш собі як він старається? Отож. Ходім завтра на протест, до речі, там Десятинну забудовують.

Катерина Мола

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: