У жовтні Фонд гарантування вкладів фізичних загалом провів аукціонів з продажу активів банків, що ліквідуються, на близько 77,5 млн грн. З них ФГВФО вже фактично отримав 37,26 млн грн, решта очікується згодом.

Як зазначають у Фонді, загалом упродовж місяця було проведено 298 відкритих електронних аукціонів, з яких результативними були лише 46. Решта торгів не відбулися через відсутність учасників, зацікавлених у купівлі майна.

Зокрема, успішно завершилися аукціони з продажу активів 13 банків, серед яких активи збанкрутілих «Родовід банку», банку «Аркада» та «Златобанку». Від продажу їх активів було залучено найбільше коштів: 31,26 млн грн, 26,15 млн грн та 13,96 млн грн відповідно.

Значно менші суми були залучені від продажу активів «Місто банку» — 2,92 млн грн, банків «Земельний капітал» — 1,45 млн грн, та «Капітал» — 1,07 млн грн. Менше одного мільйона було отримано від продажу активів збанкрутілих «Дельта банку», «Фідобанку», «ВТБ банку», банку «Преміум», «Актабанку», банку «Союз» та банку «Фінанси і кредит».

Станом на 1 листопада 2021 року за результатами цих 46 успішних аукціонів ФГВФО вже отримав оплату за 24 лотами. За 8 угодами з них вже укладено договори купівлі-продажу.

Також протягом жовтня від безпосереднього продажу активів фізичним та юридичним особам Фондом вторговано 0,02 млн грн.

У Фонді гарантування вкладів підкреслюють, що всі кошти, отримані від продажу активів, там спрямовують на розрахунки з кредиторами неплатоспроможних банків.

У попередньому місяці Фонд заробив 205,1 млн грн на аукціонах з продажу активів ліквідованих банків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: