Депутати Національної асамблеї Франції підтримали законопроєкт, який пропонує ввести кримінальну відповідальність за знущання у школі. Про це повідомляють Forbes France та The Guardian.

У законопроєкті пропонують визнати шкільний булінг як особливе кримінальне правопорушення, за яке можуть відповідати як учні, так і працівники школи.

Згідно із законопроєктом, за булінг загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років і штраф у розмірі €45 тис. Якщо жертва шкільного знущання вкоротить собі віку або спробує це зробити, максимальне покарання може зрости до 10 років і €150 тис.

Депутат Ерван Баланант, який розробив законопроєкт, зазначив, що “йдеться не про відправляння дітей до в’язниці”. Він наголосив, що у Франції є система правосуддя для неповнолітніх, яка враховує вік обвинуваченого. Також він додав, що введення кримінального покарання допоможе встановити “систему цінностей суспільства”.

Новий закон також передбачає появу нових програм щодо підвищення поінформованості про булінг, збільшення витрат на його профілактику, покращення умов участі дітей у громадських освітніх програмах про булінг. Деякі французькі депутати вважають, що ризик ув’язнення та судимості буде головним стримувальним чинником.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: