Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували розміщення військової техніки озброєних формувань Російської Федерації поза місцями зберігання у Донецькій та Луганській областях, серед них танки, гаубиці, міномети.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється у звіті СММ ОБСЄ за 8 лютого.

“СММ зафіксувала озброєння, розміщене порушуючи лінії відведення у непідконтрольних уряду районах Луганської та Донецької областей: 16 гаубиць та 1 протитанкову гармату, у тому числі на полігоні біля н. п. Тернове (57 км на схід від Донецька) та на аеродромі поблизу н. п. Переможне (19 км на південь від Луганська)”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, за лініями відведення, але поза виділеними місцями зберігання озброєння, Місія зафіксувала 12 гаубиць на території об’єкта біля підконтрольного уряду н. п. Хлібодарівка (65 км на південний захід від Донецька).

Також СММ ОБСЄ зафіксувала 23 танки, 24 гаубиці та 4 гаубиці/протитанкові гармати, що буксируються, на полігонах у непідконтрольних уряду районах близько н. п. Шимшинівка (27 км на південний захід від Луганська), н. п. Мирне (28 км на південний захід від Луганська) та н. п. Круглик (31 км на південний захід від Луганська), а також 2 міномети та 2 танки на згаданому аеродромі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: