Наразі українці хворіють не просто «Дельтою» чи «Омікроном», а вірусами, які мутували. Про це заявила лікар-інфекціоніст, депутат партії «Наш край» Світлана Федорова.

«І «Омікрон» і «Дельта» продовжують мутувати, набувати властивості один-одного, та все частіше маскуватися під видом простуди та грипу, особливо на початковому етапі», – говорить Федорова. Детальніше про всі симптоми кожної хвороби вона розказала у своєму новому відеоблозі «Гібриди проти мутантів: як відрізнити «Омікрон» і «Дельту» від простуди» на Ютуб-каналі.

Головна відмінність симптомів «Омікрону» та «Дельти» від інших вірусних захворювань в їх швидкості. Температура піднімається миттєво, особливо у дітей (у дорослих часто спостерігається не суттєве підняття температури, яке не корелює з реальною важкістю перебігу хвороби), зникає бажання їсти, дітки та люди похилого віку стають дратівливими та подекуди агресивними, безсилими та нервовими. Взагалі, саме супутні психологічні розлади, виділяють коронавірус серед інших застудних захворювань.

«Я прогнозую, що «Омікрон» буде ширитися Україною до літа. А потім з’явиться новий вірус – мутант, який буде мати інші симптоми і інші наслідки. А лікарні, як і на початку пандемії, сповіщають про катастрофічну нестачу медикаментів, відсутність запасів кисню, шалений брак персоналу. Медичні заклади забезпечені на 20-50% максимум залежно від регіону. Так далі жити, а точніше виживати не можна. У країні терміново має бути розроблена та прийнята Програма інфекційної безпеки, яка передбачить план дій по боротьбі за пандемією і допоможе взяти епідемію під контроль», – вважає депутат «Нашого краю» Федорова.

В першу чергу має бути проведений аудит всіх медичних закладів, який допоможе зрозуміти реальний стан забезпечення лікарень. Наступний крок, звичайно, повне їх забезпечення.

Також Програма має містити комплекс заходів, який загальмує швидкість розповсюдження вірусу. Наприклад, зміна графіків роботи державних підприємств та закладів освіти, щоб зменшити пасажиропотік у часи пік. І авжеж регулярне знезараження шкіл, університетів, транспорту.

За відеоблогом, а також новинами і порадами від Доктора Правди Федорової можна слідкувати на її сторінці в Фейсбук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: