Голова Національного банку України (НБУ) Кирило Шевченко вказав у своїй декларації, що подарував рухоме майно на суму 78,3 млн грн,

Про це йдеться у повідомленні Шевченка про суттєві зміни у майновому стані за 15 листопада на сайті Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК).

У ньому зазначено, що у Швейцарії голова НБУ подарував рухоме майно 12 листопада на суму 78,3 млн грн. Більш детальної інформації не вказано. У декларації за 2020 рік глава НБУ зареєстрував таке рухоме майно в розділі транспорт, а саме:

Три автомобілі Mercedes-Benz G 500 2012 року, Peugeot Partner 2016 року випуску та Land Rover 2013 року випуску,

Один водний засіб – яхта Nautique марки Super Air Nautique G23 2013 випуску, квадроцикл Outlader MAX LTD 1000R 2018 року.

Також Кирило Тимошенко задекларував 27 одиниць ювелірних виробів, одягу та електронних пристроїв.

У розділі Грошові активи декларації за 2020 рік голови Нацбанку зазначено, що Кирило Шевченко та його сім’я зберігає кошти у п’яти банках. В перерахунку на українську валюту за курсом НБУ на 31 грудня 2020 року загалом на банківських рахунках сім’я Кирила Шевченка мала 103, 377 млн грн.

Раніше мер Києва Віталій Кличко оприлюднив свою річну декларацію про доходи. У документі він вказав, що зберігає в українському банку 226 тисяч гривень і 42 тисячі євро, в німецькому Deutsche Bank AG – 214 тисяч доларів і 677 тис євро.

Президент України Володимир Зеленський подав щорічну декларацію про доходи. У документі вказані квартири в Києві, Криму та за кордоном, мільйонні доходи, а також борг в майже 2,5 млн доларів.

Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова в декларації за 2020 рік вказала автомобіль Porsche Cayenne вартістю майже мільйон гривень, 750 тисяч зарплати в ГПУ і великий будинок в Харківській області, оформлений на дітей.

Заступник голови Конституційного суду Сергій Головатий в декларації вказав як власність храм Української православної церкви Київського патріархату. Також Сергій Головатий задекларував кілька будинків, земельні ділянки та права на бібліотеку.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль подав декларацію про доходи 2020 року, в якій вказав своє рухоме і нерухоме майно.

Депутат Харківської міськради від проросійської партії ОТЗЖ Джавід Саїд вніс до декларації про доходи особистого африканського лева. Відомості внесені в електронну декларацію в категорії «Цінне рухоме майно».

Міністр юстиції Денис Малюська оприлюднив декларацію про доходи. Його дружина за рік заробила більше, ніж глава міністерства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: