У грудні 2021 року в акціях протесту готові брати участь 32,2% дорослих жителів України. Рівень готовності впав до мінімуму за весь період досліджень (з 2006 року).

За даними опитування, у грудні 2021 року більшість українців (64%) були не готові брати участь у будь-яких акціях масового протесту. Рік тому були не готові протестувати 57,1% громадян. Серед тих, хто готовий протестувати, 15,7% українців вбачають свою участь у виборчій компанії як формі протесту, 11,3% – у “санкціонованих” мітингах та демонстраціях, 10,3% – зборі підписів під колективними відозвами.

Крім того, готові вдатися до участі у страйках – 2,4%, бойкоту рішень органів влади 2,4%, пікетування державних органів влади – 2,2%, участі у несанкціонованих мітингах і демонстраціях – 2,1%, загроз страйком – 2,0%, створення незалежних від владних структур збройних формувань – 1,2%, голодування протесту – 1,5%, захоплення будівель – 1,0%. Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування 3-11 грудня 2021 року по всій Україні за виключенням окупованих Росією територій.

Методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів проведено 2000 інтерв’ю. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищу 2,4%

5 thoughts on “Готовність українців протестувати впала до історичного мінімуму

 1. Максим сказав:

  Ещё как готовы, ненадо пиздеть, мы и к вам на канал придём пызды дадим чтоб всякую херню не писали.

 2. Вікторія сказав:

  Маячня

 3. Todor сказав:

  Значит стали жить лучше чем в Катаре

 4. Володимир сказав:

  Домайданились коли в нас геноцид пенсіонерів захмарні зарплати чиновників ми мовчимо гнати всіх потрібно за таке керівництво в Китаї б казнили

 5. Я сказав:

  БРЕХНЯ !!!!! ФЕЙК!!!!Україна понад усе. Слава Україні !!! Героям слава!!! Смерть московським ворогам!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: