Угруповання хакерів Anonymous почало погрожувати Ілону Маску. Причиною став твіт мільярдера, який різко обвалив вартість біткоїна. “Анонімуси” вважають, що повідомлення американського мільярдера є “зневагою стосовно простих роботяг”. Про це в суботу, 5 червня, повідомляє Daily Mail.

Автори послання розмістили ролик з посланням на своєму Youtube-каналі, де перерахували “проступки” Маска в Мережі. У тому числі, його безладні твіти, які, на їхню думку, впливають на ринок криптовалют. Конкретні вимоги до бізнесмена хакери не озвучили.

“Роботяги усвідомлювали ризики, коли інвестували, і знали, що потрібно бути готовим до волатильності криптовалют, але твої твіти на цьому тижні демонструють явне нехтування”, – пояснили хакери в своєму повідомленні.

Також хакери нагадали про плани Маска з підкорення Марса і торкнулися інших тем – “Анонімуси” вважають, що підприємець “відправить людей вмирати” на Червону планету. В кінці вони порадили Маску чекати дій з боку угруповання.

Anonymous – професійні шахраї, які зламували сайти Інтерполу, Європарламенту, Ватикану, робили перехоплення переговорів ФБР. У систему електромобілів Tesla, наприклад, вони теж зможуть потрапити, тому відео можна сприймати як загрозу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: