Народний депутат Антон Поляков закликав свого колегу Миколу Тищенка припинити безкарно порушувати карантин.

Виступаючи на 4 каналі, Антон Поляков висловив крайнє обурення поведінкою колег-депутатів з фракції Слуга народу, яким, за його висловом «закон не писаний» в той час, як сотні тисяч українців втратили роботу. Так, Микола Тищенко днями бурхливо відсвяткував день народження своєї дружини, порушивши всі правила карантину.

Зокрема, зазначив Антон Поляков, найбільш постраждав бізнес, зайнятий в сфері HoReKa. І в цей час, коли одним працювати заборонено, інші проводять масові розгульні заходи.

Якщо раніше Тищенко закликав, як людина президента, дотримуватися карантинних норм, вчив носити маски та, навіть, приходив на засідання Верховної Ради в захисному костюмі з голови до п’ят. А тепер він своєю поведінкою просто плює на всіх людей і разом з ним і гості заходу, зокрема Черкаський губернатор Скічко.

У якості виправних заходів Антон Поляков запропонував направити депутата Миколу Тищенка та «зоряну тридцятку» його гостей на тиждень-другий попрацювати в «ковідне» відділення будь-якої лікарні Києва.

«І, можливо, тоді вони зрозуміють, що є просто зрадниками українців», – резюмував нардеп.

Також Антон Поляков висловив свою думку з приводу підтримки бізнесу під час карантину.

«Тільки однакові, чіткі і зрозумілі правила для бізнесу допоможуть йому подолати труднощі сьогоднішнього непростого періоду, а не ці жалюгідні 8 тисяч гривень подачки від влади», – сказав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: