Три роки тому у Святошинському районі Києва були отруєні та обкрадені троє молодих людей. Звинуватили в цьому дівчину, яка викликала до них швидку та поліцію. Дмитро Мазурок та Павло Панич намагаються розібратись в ситуації.

Українська система правосуддя осудила дівчину, яка невдало відсвяткувала день народження на 8 років позбавлення волі із конфіскацією майна. В травні цього року виповниться три роки, як Христина Антонова, вина якої на думку адвокатів не доведена, знаходиться в СІЗО. Саме сьогодні, 8-го квітня, суд буде розглядати подану апеляцію.

Оскільки Христина кругла сирота, яка виховувалася у дитбудинку і не має рідні, яка могла би стати на її захист, схоже поліціанти намагаються зробити із неї «цапа-відбувайла». Система преміювання на основі кількості розкритих тяжких злочинів сама підштовхує поліцію до скоєння злочину та засудження невинних, замість пошуку справжніх злочинців.

За словами Христини, у відділку її залякували та вимагали написати явку із повинною, підкинули речові докази, застосовували різне психологічне насильство.

В той же час, усі докази слідства щодо причетності дівчини до злочину не витримують жодної критики. З них неможна встановити, що саме вона отруїла молодих людей та обікрала їх. І в той же час, Христина Антонова засуджена за важкою статтею розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, або бандитизм.

Чому провина дівчини під великим сумнівом і що саме відбувалося в травні 2018 року на березі київського озера Віра – розповідається у

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: