У США не готові боротися з глобальною корупцією, в тому числі на законодавчому рівні. Про це свідчить ситуація з відмиванням грошей українським олігархом Коломойським. Про це повідомляє видання “Politico”.

“Історія Гарварда свідчить, що слабкі закони США щодо підставних компаній і покупок нерухомості, на додаток до більш широкої відсутності регулюючого нагляду, можуть поставити центр Америки під приціл еліти, такий як Коломойський. Це реальність глобальної корупції, з якою законодавці США тільки починають боротися: оскільки відмивачі грошей і незаконні фінансисти ховають свої гроші на Середньому Заході Америки, вони стали частиною історії занепаду маленьких містечок Америки”, – йдеться в матеріалі.

Як повідомляла Рубрика, у березні 2021 року США звинуватили українського олігарха і колишнього голову Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського в причетності до масштабної корупції.

Також проти Коломойского і його сім’ї введені санкції.

22 вересня 2021 року Федеральна окружна суддя США Марсія Кук задовольнила клопотання Міністерства юстиції і дозволила компанії Коломойського продати будівлю в Далласі, арештоване в справі про відмивання коштів.

Виручені від продажу майна кошти будуть спрямовані на погашення податкових і інших боргів.

В штаті Огайо розслідують умисний підпал металургійного заводу, який, як передбачається, належить Коломойському.

Об’єкт перебував під слідством Grand Jury в справі про відмивання грошей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: