У Росії на Північному Кавказі розгоряється новий конфлікт, пов’язаний із погрозами Кадирова на адресу Інгушетії.

Голова Чечні Рамзан Кадиров знову зробив провокаційну заяву та перейшов до прямих погроз на адресу мешканців Інгушетії, які виступають проти передачі прикордонних із Чечнею інгушських земель. Відео виступу Кадирова опубліковано в Instagram-акаунті ЧДТРК “Грозний”. До того ж заява Кадирова викликала гучний скандал у соціальних мережах.

“Звертаюся зараз до тих провокаторів, я у вас забрав землі, тому що не вважаю вас за людей і чоловіків. Й інші села, що залишилися, заберу, тому що ви не заспокоїтесь, поки я це не зроблю”, – заявив Кадиров на засіданні оргкомітету зі святкування століття зі дня створення Чеченської автономії.

Російські журналісти уточнюють, що погрози Кадирова є більш ніж реальними з огляду на наявність персональної армії в очільника Чечні, яку він уже раніше відправляв на кордон з Інгушетією без російських розпізнавальних знаків.

Раніше конфлікт між Кадировим та Інгушетією вже мав місце.

Свої погрози він виправдав подіями у Казахстані, які “наочно показують, до чого доводять дії подібних провокаторів”, і тим, що передача інгушських земель у Чечні відбувалася на законних підставах.

При цьому раніше Кадиров стверджував, що не битиметься з інгушами або Дагестаном за клаптик землі та ніколи не збирається ні на кого нападати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: