Газопровід Північний потік-2 є політичним проектом Росії. США це вважають поганою угодою не тільки для України, але і для Польщі, країн Балтії, для енергетичної безпеки Європи. Про це заявив тимчасовий повірений США в справах України Джордж Кент пише Суспільне.

“США твердо підтримують безпеку України, і це зобов’язання, якого ми дотримуємося, надаючи більше 400 мільйонів доларів на рік для підтримки безпеки. Ми хочемо не дозволити Росії використовувати енергетику як зброю проти України та інших європейських країн. Для того, щоб ми, – а я маю на увазі не тільки США, але і інших наших союзників, – досягли успіху, нам треба працювати разом”, – сказав Кент.

На його думку, газопровід буде закінчений приблизно через місяць. І тоді фокус переміститься на те, чи ліцензує Німеччина силами своїх органів влади Північний потік-2.

“Ось чому ми активно вели дипломатичну роботу з Німеччиною, одночасно накладаючи санкції на російські компанії… Але дискусія зараз зсувається в бік того, чи ліцензує Німеччина роботу газопроводу”, – наголосив політик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: