Народний депутат Антон Поляков під час години запитань до уряду у Верховній Раді розкритикував главу МОЗ Максима Степанова за провал вакцинації від COVID-19 українських військових.

В ході години запитань Кабміну у Верховній Раді, депутат Поляков звернувся до міністра охорони здоров’я Максиму Степанову. Він розкритикував його за «хамську» поведінку щодо однієї з народних обраниць, а також за провал кампанії по вакцинації українських військових.

«Коли будуть вакциновані українські військові? Чому вакциновано 15 тис. військових, а 70 вже померло від COVID? І чому не виплачуються ковідні компенсації за хворобу і за смерть від хвороби родичам і лікарям? Чому тільки 10 осіб отримали компенсацію за рік? », – поцікавився депутат у глави МОЗ.

У свою чергу, Степанов заявив, що дана інформація не відповідає дійсності.

«У нас військові почали вакцинуватися в першу чергу. Більш того, в першу чергу були вакциновані всі військові, які знаходяться в зоні ООС, а нині в плановому порядку відбувається вакцинація інших військових. І ті цифри, які ви називаєте, не просто не відповідають дійсності – це відверта неправда», – зазначив міністр.

На питання про компенсації за хворобу і смерть від COVID відповіла міністр соц. політики:

«На сьогоднішній день в наше міністерство надійшло 600 актів про смертельні випадки, 469 з них вже відпрацьовані. 163 випадки пов’язані з виробництвом, 286 – не пов’язані. 78 актів були закриті в 2020 році і виплати отримали 36 сімей. В цьому році, за перші три місяці, 51 сім’я отримала виплати, пов’язані зі смертю медиків від COVID», – зазначила міністр соц. політики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: