карантин, коронавірус, ковід

21 грудня Конґрес США вперше з березня погодив надання пакету допомоги у 900 мільярдів доларів у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Про це повідомляє Reuters.

Для вступу допомоги в дію залишився підпис президента США Дональда Трампа. Він раніше висловлював свою підтримку щодо коронавірусного пакету.

Після днів активних перемовин палат Конґресу, вони дійшли згоди щодо надання допомоги у 892 мільярди доларів . Спершу пакет допомоги ухвалила Палата представників, декількома годинами після – Сенат, з біпартійним голосуванням 92-6.

Пакет включає у себе допомогу у 600 доларів більшості американців та доплати тим, хто втратив роботу через пандемію. Він також містить підтримку окремих галузей, зокрема, транспортної, та фінансування розширеного доступу до інтернету.

Це – перша фінансова допомога, погоджена урядом США з квітня, яку спровокував спалах вірусу у Штатах, зі щоденною статистикою зараження у понад 200 тисяч осіб.

Спікерка Палати представників демократка Ненсі Пелосі сказала, що підтримує пакет допомоги, хоч він не включає пряму допомогу місцевим та державній владам – цей пункт став компромісний для отримання голосів республіканців. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: