Військово-Морські Сили ЗСУ задля безпеки цивільних кораблів закрили судноплавство у північно-західному районі Чорного моря.

Водночас Російський чорноморський флот продовжує тактику сухопутних підрозділів РФ та намагається прикриватись життями цивільних, повідомили у ВМС ЗСУ.

“Станом на 2 березня кораблі РФ вимагають від цивільного судна “HELT” зайти у небезпечну зону Чорного моря. Щоб окупанти могли прикриватися цивільним судном як живим щитом. В іншому випадку кораблі РФ відкриють по судну “HELT” вогонь. Це ніщо інше, як піратство 21 століття”, – сказано в повідомленні.

За час повномасштабного вторгнення, з 24 лютого, флот РФ вже обстріляв два цивільні судна та два судна захопили у полон, у тому числі – пошуково-рятувальне судно “Сапфір” що виконувало гуманітарну місію.

Командир корабля Морської охорони Державної прикордонної служби України для всіх суден та військових кораблів, що перебувають у морі, передав повідомлення про військову агресію Росії.

Командир українського корабля передав повідомлення трьома мовами по каналу зв’язку та безпеки міжнародної морської частоти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: