Країни Європейського Союзу, керівництво ЄС, а також Сполучені Штати готові рухатися вперед із посиленням тиску на Росію та введенням жорстких санкцій через її агресію проти України.

Про це заявив у вівторок глава МЗС України Дмитро Кулеба у Вашингтоні у відповідь на запитання Укрінформу, наскільки серйозною очікується реакція західних партнерів на дії Росії.

«Перебуваючи в Брюсселі, я отримав запевнення від керівництва Європейської зовнішньої політики в тому, що консенсус про застосування найжорсткішого повного пакету санкцій проти Росії в Європейському Союзі буде», – зазначив міністр.

Він також зауважив, що провів розмови з главами зовнішньополітичних відомств США, Великої Британії, Канади, керівником зовнішньої політики ЄС про те, що має бути «спусковим гачком» для повномасштабного пакету обмежень.

«Ми бачимо позитивну динаміку щодо застосування санкцій, ми розуміємо підхід наших партнерів, що вони готові рухатися вперед з нарощенням цих хвиль санкцій і тиску», – підкреслив Кулеба.

Міністр зауважив, що ці дискусії продовжуються, і про це також йтиметься під час його зустрічі з держсекретарем США Ентоні Блінкеном у вівторок.

«Але запевняю, що готовність застосування санкцій, у тому числі тих, які створюють певну вартість і для самих країн, які їх вводитимуть, вона існує, і вона є безпрецедентною», – зазначив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: