Прес-секретар президента Дмитро Пєсков у п’ятницю, 4 червня, повідомив, що ніякої конкретики щодо зустрічі Володимира Путіна з президентом України Володимиром Зеленським немає.

“Немає. Якихось конкретних ділових пропозицій щодо порядку денного такої потенційної зустрічі по лінії офісу президента України ми ще не отримали”, – сказав він.

Коментуючи заяви Києва про намір обговорити тему Криму, він сказав, що “це не зовсім корелюється з тим, що сказав президент РФ”.

“Крим як якась проблема для України обговоренню не підлягає. Його можна обговорювати з точки зору туристичного потенціалу, як російську здравницю для українських громадян, прикордонне співробітництво російських регіонів із сусідніми державами. Але в тому контексті, як це пропонується українською стороною, це обговоренню не підлягає”, – заявив Пєсков.

Також представник Кремля повідомив, що немає прогресу і щодо питання організації зустрічі лідерів нормандської четвірки. “Є розуміння, що зустрічі повинні відбуватися. Всі сторони згодні, що повинні продовжувати свою нелегку роботу”, – сказав він.

“Є розуміння, що повинні зустрічатися міністри закордонних справ, і має пройти й саміт, але треба перед цим зробити “домашню роботу”. Робота триває, але дуже-дуже в’язко”, – сказав Пєсков.

Він додав, що погано впливає на цей процес “настрій Києва на підміну мінських домовленостей”. “Напевно, йде досить не ретельно приховуваний настрій України на якусь підміну на рахунок мінських домовленостей”, – сказав Пєсков, зазначивши, що є цілий ряд попередніх домовленостей, з реалізацією яких виникли проблеми.

ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: