Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков прокоментував у п’ятницю, 16 квітня, введення нових санкцій США, а також виступ президента Джо Байдена, повідомляє ТАСС.

“Однозначно, вони (точки зору президентів Росії і США) не збігаються в розумінні того, щоб вибудовувати відносини на взаємовигідній основі і з урахуванням інтересів один одного. Тут, напевно, навряд чи можна говорити про збіг поглядів. І, звичайно, неприйнятним залишається санкційна пристрасть наших американських візаві”, – сказав він.

На питання про пропозицію Байдена про нормалізацію відносин, Пєсков відповів:

“Про доцільність вибудовування, нормалізації і деескалації відносин говорив президент Путін. Він неодноразово говорить, що ми готові настільки розвивати наш діалог, наскільки до цього готові наші візаві. У цьому плані дійсно, напевно, це позитивно, що тут точки зору двох держав збігаються”.

Також він додав, що РФ відповість на введені санкції, але остаточне рішення прийме президент.

Крім того, Пєсков заявив, що саме Путін запропонував провести зустріч із Байденом. “Президент Путін говорив про те, щоб провести зустріч у найближчі кілька днів або в будь-який час пізніше. Про які-небудь умови він не говорив”, – сказав він.

“Що стосується самого виступу президента Байдена, то пропозиція про зустріч багато в чому перетинається з пропозицією, яку раніше озвучив президент Путін. Зрозуміло, буде потрібно якийсь час, щоб проаналізувати цю пропозицію, і відповідно до рішення глави держави відповідь буде дана в такій формі і тоді, коли прийме рішення президент Росії”, – додав Пєсков.

Нагадаємо, напередодні президент США Джо Байден підписав указ про нові санкції проти Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: