Нинішня влада Білорусі поки не несе загрози для України, однак Києву потрібно бути готовим до будь-якого сценарію. Такою думкою поділився міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю Радіо Свобода, опублікованому в суботу, 21 серпня.

“Ситуація в Білорусі буде такими “гойдалками”. Очевидно, що Олександр Лукашенко хоче демонструвати свою владу і мстити тим країнам, які, на його думку, діють проти нього, різними шляхами, у тому числі пропуском незаконних мігрантів на кордон з ЄС. Тому ми повинні бути готові до будь-якого сценарію. І це питання абсолютно пріоритетне для уряду, для президента”, – зазначив міністр.

Кулеба наголосив, що на цей момент очевидних прямих загроз для Києва з боку Мінська немає, проте “в будь-який момент все може змінитися, тому що Олександр Лукашенко може в будь-який момент прийняти будь-яке рішення”.

Нагадаємо, в п’ятницю самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про “стабілізацію” ситуації в країні, проте, додав він, “розслаблятися не доводиться”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: