карантин, коронавірус, ковід
Лідери Великої двадцятки пообіцяли забезпечити справедливий розподіл вакцин від COVID-19 по всьому світу і зробити все необхідне для підтримки бідних країн, які намагаються відновитися після пандемії коронавірусу.

Про це йдеться в комюніке за підсумками саміту G20, який відбувся онлайн під головуванням Саудівської Аравії.

У підсумковій заяві також зазначається, що країни G20 мають намір і далі підтримувати”країни, що розвиваються і менш розвинені країни” в боротьбі з пандемією і її наслідками.Учасники саміту також взяли на себе зобов’язання сприяти справедливому поширенню вакцин і ліків від COVID-19, а також тестів на коронавірус, щоб бідніші країни не залишилися в стороні від цього процесу.

“Ми визнаємо роль масштабної вакцинації як суспільного блага… Ми не пошкодуємо зусиль, щоби забезпечити вільний та рівний доступ для всіх людей(до вакцин проти COVID-19 — ред)”, — зазначили лідери країн.

Крім того, лідери підтримали дію мораторію на виплату заборгованостей найбіднішими країнами світу до кінця червня 2021 року.

“Ми виступаємо з єдиним переконанням в тому, що скоординовані глобальні дії, солідарність і багатостороннє співробітництво сьогодні особливо важливі”, — йдеться в декларації.

Нагадаємо, 18 листопада стало відомо, що фонд глобального доступу до вакцин COVID-19 (COVAX) підтвердив інформацію про виділення Україні вакцини від коронавірусу на безоплатній основі для 20% населення.

Раніше голова МОЗ Степанов запевнив, що в Україні є умови для зберігання COVID-вакцини за дуже низьких температур.

Наразі американська компанія Pfizer завершила випробування COVID-вакцини: вона ефективна на 95%.

Нагадаємо, 9 листопада компанії Pfizer і BioNTech оголосили, що їхній кандидат на вакцину проти COVID-19 показав 90-відсоткову ефективність у захисті від коронавірусу осіб, які не були раніше ним інфіковані. Встановлено, що захист досягається через 28 днів після початку вакцинації, що складається із схеми прийому двох доз.

Також в американській компанії Moderna заявили, що їх вакцина від коронавірусу ефективна на 95%. Це підтвердили клінічні випробування вакцини за участю 30 тис. добровольців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: