При коронавірусі добова норма споживання води повинна збільшуватися вдвічі. Про це заявила лікар-інфекціоніст та депутат партії «Наш край» Світлана Федорова.

«Без збільшення споживання рідини наша імунна та судинна системи не можуть нормально функціонувати, а значить організм не в змозі давати серйозну відповідь вірусу», – сказала Федорова у своєму новому блозі на Ютубі.

Лікар розповідає, що існує загальновідоме правило, за яким розраховується денна норма води: 25-30 мл на 1 кг ваги. Наприклад, людині вагою 60 кг потрібно випивати майже два літри на добу. При хворобі споживання води має збільшитися вдвічі, відповідно потрібно випити вже 4 літри на день.

«Ми всі розуміємо, що таку кількість рідини вжити складно. А якщо хворіє дитина – то малюка зовсім не змусити випити, наприклад, два літри. Тому я як лікар-інфекціоніст рекомендую при хворобі збільшити споживання води вдвічі від своєї звичайної кількості, яку ви випиваєте щодня», – каже Федорова.

«Другий важливий момент: вода з кулера – не допоможе у боротьбі з вірусом. Вона дистильована і не несе у собі жодних корисних елементів, таких як, наприклад, магній та кальцій. При ковіді важливо вживати саме мінералізовану воду, яку можна купити в аптеках», – каже інфекціоніст та депутат «Нашого краю» Федорова.

Більше корисних порад читайте на сторінці Доктор Правда Федорова у Фейсбуці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: