За словами президента Білорусі, Захід намагається втопити в крові російсько-українське братство, яке своїм корінням сягає вглиб століть, тому його важливо зберегти.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко звернувся до народу та парламенту, під час якого він заявив про наміри повернути Україну в лоно “нашого слов’янства”. Про це стало відомо з прямої трансляції виступу.

За словами президента, Україна обов’язково повернеться, адже зв’язок із нею є основою загальної безпеки та виживання. На його думку, Захід намагається “утопити в крові російсько-українське братство”. Саме братство йде своєю історією в глибину століть, тому його важливо зберегти.

“Братство набагато вище, ніж надумані образи та політичні амбіції. Наші нерозривні зв’язки є основою загальної безпеки та виживання, тому ми повернемо нашу Україну в лоно нашого слов’янства”, — заявив Лукашенко.

Також білоруський президент дав пораду своєму народові. Він запропонував білорусам “колупатися в землі”, щоб “дурі було менше в голові”. У Білорусь, за словами Лукашенка, ринули всі: із Росії, із Заходу, з України. Люди купують ділянки та живуть на них. Росіянам президент подякував за приїзд до Білорусі. Ділянки, за словами Лукашенка, купують повільно, але скоро буде все викуплено.

“Я ж вас закликаю: візьміть, колупайтеся на цій землі, дурі буде менше в наших головах, на ковід хворіти не будемо”, — заявив президент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: