Колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що після повернення п’ятого президента Петра Порошенка із закордонної поїздки його відправлять до СІЗО.

Про це сказав 20 грудня в ефірі телеканала “Україна 24”.

“По-перше, вони дочекалися, коли Порошенко матиме закордонний візит. Спробували йому в цей день вручити повістку. Після цього заявили, що він утік від них. Тепер, коли він повернеться, його зустрінуть в аеропорту автоматники, тому що він нібито буде в українському розшуку. Автоматники завезуть його до СІЗО, і все це тільки для новорічної картинки. Із СІЗО його відправлять до суду, суд обере йому запобіжний захід, і потім РНБО ухвалить рішення конфіскувати його активи”, – сказав Луценко.

За його словами, влада хоче нейтралізувати Порошенка як опонента, а також партію “Європейська солідарність”.

“Влада думає, що достатньо перекрити їй фінансовий кисень, і вона помре, як 100 тис. українців померли без кисню та ліків від коронавірусу. Цього не станеться тому, що “Євросолідарність” – партія ідеологічно мотивованих людей, які і без фінансування організаційної діяльності підтримуватимуть курс Петра Порошенка. Я в цьому впевнений”, – наголосив ексгенпрокурор.

Він додав, що дії влади призведуть до падіння іміджу України.

“Ніхто не захоче зв’язуватися з країною, у якій щодо колишнього президента може бути таке правове і політичне беззаконня”, – вважає Луценко.

Адвокат Порошенка Ілля Новіков заявив 20 грудня, що експрезидент незабаром повернеться в Україну.

“Він уже оголосив і ми оголосили від його імені, що він має намір повернутися, але, очевидно, не так і не в такі дати, в які наполягають люди, які сьогодні намагалися йому безпідставно оголосити підозру. Він повернеться, коли у нього закінчиться відпустка”, – наголосив Новіков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: