Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко вважає, що вакцинувати дітей від COVID-19 потрібно, але поки робити це рано. Про це в середу, 15 вересня, він сказав в інтерв’ю 24 каналу.

“Коли ми говоримо, варто чи не варто вакцинувати дітей, відповідь – варто. Чи варто починати масову кампанію? Я вважаю – ще рано”, – сказав Віктор Ляшко.

Він зазначив, що в Міністерстві охорони здоров’я проаналізували рівень захворюваності серед дитячих колективів і кількість дітей в загальній структурі захворюваності. З’ясувалося, що цей показник не перевищує 8%.

“Ми аналізували це до циркуляції штаму “Дельта”, після виявлення штаму “Дельта” в Україні. У нас не зростає рівень захворюваності серед дітей від 0 до 19 років. А ось рівень захворюваності з летальним результатом людей старших 60 років – досить високий”, – додав міністр.

Він зазначив, що з огляду на результати аналізу, “витрачати ресурс і енергію на вакцинацію дітей на цей час не варто”.

“Давайте дійдемо хоча б до 50% вакцинації дорослого населення і тоді перемкнемося на дітей. Ми ж розуміємо, що ресурс повинен бути спрямований туди, де є найбільша загроза втрати здоров’я і життя”, – пояснив він.

Раніше головний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що від коронавірусу потрібно вакцинувати все доросле населення країни – 24 мільйони українців, – щоб захиститися від нових спалахів хвороби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: