карантин, коронавірус, ковід

Україна готова розпочати бустерну вакцинацію населення від COVID-19, як тільки таке рішення ухвалять в Європейському Союзі. За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, у країні для цього є достатньо вакцин.

Глава МОЗ підкреслив, що зараз у країнах Європи бустерну дозу вакцини від коронавірусу пропонують вводити через 9 місяців після основного курсу вакцинації. Про це Ляшко розповів у кулуарах Верховної Ради, повідомляє “РБК-Україна”.

Також Ляшко зазначив, що при розробці COVID-документів в Україні всю нормативну базу привели у відповідність до законодавства Європейського Союзу.

“Ми і технічно готові та наявність вакцин також каже, що ми можемо будь-якої миті запустити бустерну дозу та розширити вікову категорію”, – заявив міністр охорони здоров’я.

Експерти та Міністерство охорони здоров’я назвали три способи підвищити рівень вакцинації в Україні. Перший – особистий приклад та активна публічна позиція керівників. Другий — залучення до освіти лідерів думок, бізнесменів, вчителів, представників влади та медиків. Третій — зусилля сімейних лікарів, які телефонували своїм пацієнтам і переконували їх вакцинуватися.

Нагадаємо, у Європейській комісії вважають за необхідне розглянути запровадження обов’язкової вакцинації від коронавірусу. Там зазначили, що зараз у ЄС вакциновано 77% дорослого населення, або 66% від населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: