США ввели санкції щодо семи осіб, які, за даними британської й американської влади, є співробітниками російської розвідки і підозрюються в причетності до отруєння російського опозиціонера Олексія Навального, а також проти двох структур РФ. Про це в п’ятницю, 20 серпня, повідомляється на сайті американського Мінфіну.

Зокрема, під американськими санкціями опинилися директор Інституту криміналістики ФСБ генерал Кирило Васильєв, а також генерал-полковник і начальник Служби із захисту конституційного ладу та боротьби з тероризмом ФСБ Олексій Сєдов.

Крім того, санкції введені щодо заступника директора Інституту криміналістики ФСБ Станіслава Макшакова, співробітників цього інституту Олексія Александрова й Івана Осипова, глави спеціального технологічного центру ФСБ генерал-майора Володимира Богданова, а також співробітника ФСБ Володимира Паняєва.

Санкції також введені проти Костянтина Кудрявцева, співробітника Інституту криміналістики ФСБ, який, як вважають у США, належав безпосередньо до групи осіб, залучених в отруєння Навального.

Також санкції введені проти всього 27-го Центрального науково-дослідного інституту Міноборони Росії і проти 33-го Центрального науково-дослідного інституту Міноборони Росії “за роботу в оборонному і військовому секторі Російської Федерації”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: