У разі спроб прориву через український кордон нелегальних мігрантів із території Білорусі українські силові підрозділи будуть на кордоні за 30–60 хвилин.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, повідомила 30 листопада пресслужба МВС.
Сьогодні у Волинській області відбулися навчання підрозділів системи МВС у межах спеціальної прикордонної операції “Полісся”.

Монастирський сказав, що такі навчання проведуть у всіх п’яти областях, які межують із Білоруссю.

“У ході навчань ми побачили, що всі підрозділи МВС – це справжній кулак, який може забезпечити внутрішню безпеку України. Декілька тижнів тому тут була зовсім інша картина. А вже сьогодні ми переконалися, що через 30–60 хвилин після того, як розвідка надасть інформацію про надходження мігрантів, наші підрозділи будуть на кордоні. Послідовність подій буде така: отримання інформації від розвідувальних органів, спрямування сил та засобів на точки, де йде ймовірність перетину кордону мігрантами, першими на місці будуть прикордонники. Далі приєднуються сили Нацполіції та Нацгвардії, які абсолютно готові до того, щоб дати відсіч у разі незаконного перетину державного рубежу”, – заявив глава МВС.

Міністр зазначив, що наразі немає оснащеного кордону з Республікою Білорусь.

“Це серйозний виклик на наступний рік. Мова йде саме про будівництво державних рубежів – наявність не лише “єгози”, але й інтелектуального кордону, який сигналізує про наявність небезпеки чи перетину”, – повідомила пресслужба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: