Висока смертність від коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні пов’язана з британським штамом, який циркулює по всій країні, заявив глава МОЗ Максим Степанов в інтерв’ю Радіо Свобода.

“Це зовсім інший штам вірусу… І більша кількість людей заражається цим вірусом, він передається набагато швидше, скорочений інкубаційний період і, головне, він досить агресивний”, – розповів Степанов.

Міністр охорони здоров’я зазначив, що зараз у великої кількості заражених COVID-19 розвивається дуже швидко і протікає у важкій формі. Крім того, важко переносити хворобу стали і ті, хто молодший за 40 років.

У коронавірусу SARS-CoV-2 існують тисячі мутацій, але дійсно небезпечних всього три. Бразильський варіант, за деякими даними, він здатний долати вироблений після зараження імунітет. Південноафриканський також виявився стійким до антитіл.

Британський штам в Європі витіснив початковий – китайський. Ця мутація оригінального коронавірусу викликає найбільші побоювання. Детально про нього в матеріалі Заразніші та смертоносніші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: