В Україні зберігається високий ризик зростання кількості випадків коронавірусу, у зв’язку з чим МОЗ просить регіони переглянути епідеміологічну ситуацію і за необхідності ввести додаткові обмеження. Про це на брифінгу в п’ятницю, 26 лютого, заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

“Ризик зростання кількості випадків по країні досить високий… Тому ми звернулися до голів державних адміністрацій з проханням провести засідання комісій ТЕБ та НС, переглянути епідситуацію, і якщо це необхідно, вжити додаткових обмежувальних карантинних заходів”, – заявив Ляшко.

За його словами, найвищий рівень госпіталізацій у перерахунку на 100 тисяч населення зараз фіксують в Івано-Франківській, Вінницькій, Закарпатській та Чернівецькій областях. Насторожує динаміка госпіталізацій у Житомирській та Миколаївській областях і в Києві.

При цьому Ляшко додав, що дане зростання захворюваності є прогнозованим.

Він також зазначив, що Чернівецька область незабаром може потрапити в червону зону, якщо ситуація буде погіршуватися.

“Тому що це вже буде третій день, коли індикатори в Чернівецькій області три дні поспіль будуть перевищувати норми. Що буде підставою для оголошення в області червоного рівня епідеміологічної небезпеки”, – заявив він.

Тим часом місцева влада в регіоні розглядає можливість введення карантину вихідного дня. Заступник голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак в ефірі Україна 24 зазначила, що сьогодні буде розглядатися можливість введення карантину вихідного дня або повноцінних обмежувальних заходів з понеділка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: