Міністерство внутрішніх справ готується до будь-яких сценаріїв ймовірного нападу РФ на Україну.

Про це поінформував міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час спеціального телемарафону до Дня єднання.

«Чи сприймаємо ми серйозно сценарії, які звучать сьогодні з усіх-усіх сторін (щодо ймовірного нападу РФ на Україну – ред.)? Так, ми сприймаємо це серйозно. Чи готуємося ми до будь-яких сценаріїв? Так, ми готуємося. Чи можна нас залякати? Ні. Це неможливо», – сказав Монастирський.

Він, звертаючись до українців, які служать у структурах ЗСУ і МВС, зазначив, що пишається ними. «Я особисто стою поряд з вами на вашій службі і розумію, що кожен з громадян, хто сьогодні виходить на вулиці, хто сьогодні одягає жовто-блакитну стрічку, символ нашої України, також стоїть поряд з вами», – уточнив міністр.

Очільник МВС висловив переконання, що кожен співробітник МВС на своєму місці робить все можливе для спокою громадян.

Звертаючись до поліцейських, прикордонників, рятувальників, міністр зазначив, що їх – 300 тисяч, а з сім’ями – більше мільйона. Так само десь мільйон налічують службовці ЗСУ і їхні сім’ї. «Саме ви сьогодні є гарантом безпеки України, саме ви сьогодні маєте сказати своїм сусідам, друзям, що все буде добре, і саме вам сьогодні повірять люди», – додав він.

Окремо глава МВС наголосив, що не розділяє ЗСУ, поліцію або Нацгвардію: «сьогодні всі ці сили єдині, всі міністри разом з Президентом думають і працюють лише над одним – забезпечити стійкість держави, і це в наших силах».

Окремо він нагадав, що раніше в Україні було проведено цілу низку навчань, вивчалися сценарії, які реалізовувалися з 2014 року в Україні. «Ми відпрацювали всі можливі сценарії цих подій буквально на цих вихідних за участі Верховного головнокомандувача, Президента, у 30 км від адмінкордону з Автономною Республікою Крим. І ми працювали саме над цим сценарієм – захоплення адмінбудівлі, відділку поліції, і як швидко будуть прийняті рішення, доїдуть відповідні необхідні сили, і будуть відповідні розпорядження. Все це тривало менше години», – поінформував міністр.

Він запевнив, що необхідні рішення ухвалюватимуться дуже видко. «За будь-яких сценаріїв, якщо хтось подумає захопити адмінбудівлю, реакція правоохоронних органів буде надзвичайно швидка і жорстка. Хто б це не був, – чи новий «гіркін», чи нова «штепа» – реакція буде миттєвою», – зазначив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: