Україна вітає наміри Сполучених Штатів Америки, інших країн НАТО на перемовинах з Росією знизити рівень напруги й довіряє міжнародним партнерам.

Про це зазначив прессекретар Президента Сергій Никифоров у відеокоментарі, який є у розпорядженні Укрінформу.

«У цій ситуації можемо лише привітати наміри та зусилля США, НАТО та Росії знизити рівень напруги та вирішити усі спірні питання за столом перемовин. Що стосується частини України в цих перемовинах, у нас є довіра до наших партнерів і до їхніх слів про те, що жодного рішення щодо долі України за нашою спиною ухвалювати не будуть», – сказав речник глави держави.

Никифоров запевнив, що українська сторона перебуває на постійному зв’язку на різних рівнях з Адміністрацією Президента США Джо Байдена.

Також він нагадав, що перед Радою НАТО-Росія відбулася комісія Україна-НАТО, де українська делегація мала змогу надати свої аргументи, застереження.

«І у відповідь почути підтримку, до речі, абсолютно усіх 30 членів Альянсу», – наголосив Никифоров.https://www.youtube.com/embed/kATD-ja9D80

Як повідомлялося, протягом поточного тижня відбуваються чисельні дипломатичні заходи для обговорення питань європейської безпеки та зниження напруги навколо України, що була спровокована Росією. Зокрема, 10 січня переговори між Росією і США відбулися у Женеві, в середу, 12 січня, в Брюсселі відбудеться зустріч в форматі Ради НАТО-Росія, наступного дня, 14 січня, запланована дискусія щодо європейської безпеки в рамках ОБСЄ.

У понеділок в Брюсселі пройшло також засідання Комісії Україна-НАТО за участю віцепрем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної.

Крім того, цього тижня проблеми європейської безпеки та ситуацію навколо України обговорюватимуть міністри закордонних справ та міністри оборони країн Європейського Союзу під час неформальної зустрічі у місті Брест, Франція.

One thought on “На Банковій – про переговори США, Росії і НАТО: Віримо, що не буде рішень за спиною України

  1. isabella сказав:

    Мені було боляче й розбите серце, коли сім місяців тому між мною та моїм чоловіком у моєму шлюбі сталася дуже велика проблема. настільки жахливий, що подав справу до суду на розлучення. він сказав, що більше ніколи не хоче залишатися зі мною і що більше не любить мене. Тож він зібрав речі з дому і змусив мене та моїх дітей пережити сильний біль. Я намагався всіма можливими способами повернути його, після довгих прохань, але безрезультатно. І він підтвердив, що прийняв рішення і більше ніколи не хоче мене бачити. Тож одного вечора, повертаючись з роботи, я зустрів свого старого друга, який шукав мого чоловіка. Тож я йому все пояснила, і він сказав мені, що єдиний спосіб повернути свого чоловіка — це відвідати чародійця, тому що він справді це теж зробив. Тому я ніколи не вірив у магію, але мені нічого не залишалося, як слідувати його пораді. Потім він дав мені адресу електронної пошти заклинателя, якого він відвідав. dralaba3000@gmail.com. Наступного ранку я надіслала електронного листа на адресу, яку він мені дав, і заклинатель запевнив мене, що я поверну свого чоловіка протягом наступних двох днів. Яке дивовижне твердження!! Я ніколи в це не повірив, тому він поговорив зі мною і сказав мені все, що я мав зробити. Потім я роблю їх без збільшення, тому наступні два дні, на диво, мій чоловік, який не дзвонив мені протягом останніх 7 місяців, дзвонив мені, щоб повідомити, що він повертається. Так дивно !! Тож він повернувся того ж дня, з великою любов’ю та радістю, і вибачився за свою помилку та біль, який він завдав мені та моїм дітям. Тоді з того дня наш зв’язок став міцнішим, ніж раніше, за допомогою чудового заклинателя. Тому я пораджу, якщо у вас виникнуть проблеми, зв’яжіться з доктором алаба на електронну адресу: dralaba3000@gmail.com або зв’яжіться з ним у WhatsApp та Viber за цим номером: +1(425) 477-2744…….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: