У Росії звинувачують країни Заходу в інформкампанії, щоб виставити РФ як агресора у конфлікті з Україною. Про це у понеділок, 22 листопада, заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

“Ми бачимо, що йде цілеспрямована інформаційна кампанія. Для вкидання як, скажімо так, труби використовується і Bloomberg, ми це фіксуємо, деякі американські газети в цьому беруть участь. Це нагнітання напруженості, знову ж таки, спроба представити Росію як сторону, який загрожує процесу врегулювання”, – прокоментував він низку публікацій у західних ЗМІ про можливе вторгнення РФ в Україну.

За словами Пєскова, за допомогою цієї “кампанії” можуть намагатися прикрити думки Києва “в плані можливого бажання вирішити проблему південного сходу силовими методами”.

Також представник Кремля заявив, що українські військові активно використовують озброєння, поставлені країнами-членами НАТО.

“Кількість провокацій зростає, значно зростає, причому вони здійснюються із застосуванням того самого озброєння, яке постачають країни НАТО в Україну, і все це йде на порушення чинних мінських домовленостей”, – сказав він.

“Ми спостерігаємо, звичайно, з великою тривогою за цим усім, знаючи значний вплив екстремістськи налаштованих політиків в Україні”, – додав Пєсков.

Як відомо, західні ЗМІ останнім часом дедалі більше пишуть про можливий напад РФ на Україну. Таку можливість також допускають в Україні. Але президент РФ Володимир Путін заявив, що поки не бачив публікацій про воєнне вторгнення РФ в Україну, але вважає їх “алармістськими”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: