У Верховній Раді помічниками нардепів працюють 12 родичів інших депутатів – за два роки роботи ВР 9-го скликання з держбюджету їм заплатили майже 4,5 мільйона гривень.

Найбільше – понад 754 тисячі гривень – заробила Вікторія Уліганець, дружина “слуги народу”, глав комітету ВР з питань зовнішньої політики і віце-президента ПАРЄ Олександра Мережка. З січня 2020 року вона працює помічницею його колеги за фракцією – “слуги” Ігоря Марчука. В середньому, її заробітна плата – 41,8 тисячі гривень на місяць, але в липні і серпні цього року завдяки преміям по 50 тисяч гривень, які призначив їй Ігор Марчук, жінка отримала вдвічі більше – майже по 92 тисячі.

Також більш як 672 тисячі гривень за півтора року роботи помічницею депутата заробила дружина “слуги” Олексія Кузнєцова Аліна. З березня 2020 року вона працює у його колеги за фракцією – “слуги народу” Олександра Кабанова. У перший рік роботи на цій посаді зарплата Кузнєцової становила близько 21,5 тисячі гривень на місяць, проте від грудня 2020 Олександр Кабанов підвищив цю суму, попросивши для Кузнєцової вже 47,5 тисячі гривень на місяць. У грудні 2020 року попросив видати дружині колеги одноразову премію в сумі 52,5 тисячі гривень, тому тоді вона отримала понад 100 тисяч гривень заробітку.

Крім того, син “слуги народу” Андрія Задорожного Іван на посаді помічника заробив вже понад 630 тисяч гривень. Спочатку Задорожний хотів оформити його помічником до себе і попросив встановити для свого сина зарплату в 24 тисячі гривень, але вже через два тижні відкликав його, і в той же день Іван почав працювати помічником у колеги свого батька – “слуги” Андрія Костіна. За два роки на посаді він, в середньому, отримував трохи більше 26 тисяч гривень на місяць, але в грудні 2020 року отримав премію в 26 тисяч.

Своєю чергою, дочка Костіна Анастасія стала помічницею Андрія Задорожного і за два роки роботи теж заробила майже 600 тисяч гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: