8 травня, в День пам’яті і примирення, народний депутат Антон Поляков зустрівся з ветеранами війни та представниками Всеукраїнського об’єднання добровольців Чернігова.

“8 травня в Україні, як і в багатьох країнах світу, відзначають День пам’яті і примирення. Сумна і важлива дата, яка повинна нагадувати всім нам про необхідність збереження миру і про неприпустимість війни”, – зазначив Поляков.

Він зазначив, що українці пам’ятають всіх героїв, які загинули за волю України, а також те, якою важкою ціною була отримана Перемога.

Народний обранець організував зустріч з представниками Всеукраїнського об’єднання добровольців Чернігова, нагородив їх і подякував за мужність, героїзм і самовіддачу.

Крім цього, Поляков, спільно з главою Любецької ОТГ Валерієм Костильовим, відвідали ветеранів цієї громади і особисто привітав їх зі святом 76 річниці перемоги над фашизмом.

“Не перестаю дивуватися стійкості, мужності і енергійності цих людей, неможливо недооцінити їх історичний внесок в наше майбутнє! Особисто мене вразила зустріч з ветераном – жителем села Неданчичі Байдаком Олександром Івановичем, якому вже виповнилося аж 103 роки!”, – пише нардеп.

Він додав, що цей життєрадісний чоловік, який пройшов Другу світову війну, пам’ятає події тих днів і поділився з депутатом мудрістю і досвідом.

Поляков побажав ветеранам війни міцного здоров’я і довгих років життя, подякував за мужність і за те, що вони подарували всім наступним поколінням жити в мирі.

/p>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: