Уряд повинен терміново забезпечити додаткове фінансування та направити гуманітарну допомогу мирним жителям вздовж лінії розмежування, які уже потерпають від ескалації військового конфлікту. Про це заявили у партії «Наш край».

«8 років горить Донбас. Вчора відбулася надзвичайна подія. Просимо підняти питання «Сірої зони Донбасу» і відселення людей з «Сірої зони Донбасу». Людям потрібна гуманітарна допомога. Вчора в Щасті і в половині Луганської області не було ні світла, ні тепла. Ми не можемо покинути наших людей. Донбас – це Україна і ми маємо подбати про наших людей. Ми повинні негайно організувати гуманітарну допомогу для українців Донбасу. Люди в скруті!», – заявили у політичній силі.

У прифронтовому місті Щастя внаслідок обстрілів з боку бойовиків «ЛНР» повністю зупинила роботу Луганська теплоелектростанція. Сьогодні в трансформатор на території ТЕС влучив снаряд, відбулося займання. Щастя залишилося повністю без електро-, водо- і теплопостачання. Така ж ситуація у Врубівці. Там люди сидять у бомбосховищах без електрики та газу. Доступу до відновлення поки що немає, оскільки обстріли не вщухають. Зважаючи на небезпечну ситуація влада має терміново розглянути можливість евакуації мирних людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: