Партія «Наш край» засуджує агресивну поведінку Російської Федерації та підконтрольних їй формувань ОРДЛО, які ставлять під ризик життя мирних мешканців та українських військових.

Партія закликає до єднання український народ, а також оголошує мораторій на критику дій Президента – Верховного Головокомандуючого збройних сил України, поки ситуація не буде вирішена. Про це заявили у партії «Наш край».

«Сьогодні встановлення миру на Донбасі дипломатичним шляхом є першочерговим завданням для влади. Ми закликаємо всіх і кожного об’єднатися заради досягнення головної мети. Життя кожного українця – це найбільша цінність, яку ми маємо зберегти. І наша сила завжди була в єдності, в умінні об’єднатися в критичні моменти, в умінні розуміти та підтримувати один одного. Тому ми оголошуємо мораторій на критику дій Президента України, який одночасно є Верховним Головокомандуючим Збройних сил України до мирного вирішення ситуації», – заявили у політичній силі.

«Наш край» завжди підтримуватиме намагання досягти миру виключно дипломатичним шляхом і вважає, що в тяжкі часи українським політикам потрібно забути про свої власні політичні амбіції та об‘єднатися довкола інтересів Держави та її людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: