Національний музей «Київська картинна галерея» представляє виставковий проєкт «Від сутінок до світання».

Виставка, створена на базі експонатів з фондів музею, розкриває тему ночі, відображену через живописну та графічну творчість таких митців як: І. Айвазовський, І. Прянишников, А. Куїнджі, М. Ге, В. Котарбінський, П. Сведомський та інші.

Експозиція складається із двох основних тематико-експозиційних комплексів, що схрещуються у просторовому розташуванні – тематичні сюжети та пейзажі.

Представлені роботи розкривають мотив людського нічного буття, демонструють, що проміжок часу від заходу до світання є не просто перервою між денним буттям, а й багатогранним та самобутнім явищем.

Наочно показано філософський зміст боротьби добра та зла, поєднання тем фізичного світла із духовним просвітленням, темряви із гріхом.Виставка триватиме до 31 березня 2021 року.

Організатор

Нацiональний музей «Київська картинна галерея»Art Museum

вул. Терещенківська, 9

Довідка:

Національний музей «Київська картинна галерея» — один з найзначніших збірок образотворчого мистецтва України.

Колекція нараховує понад 13 тисяч творів живопису, скульптури, графіки, декоративно-ужиткового мистецтва. В музеї експонують неоціненну колекцію ікон 13-17 ст., збірку творів митців 18-20 ст.: Левицького, Боровиковського, Тропініна, Айвазовського, Федотова, Ге, Крамського, Шишкіна, Рєпіна, Верещагіна, Кустодієва, Нестерова, Врубеля та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: