Упродовж 2021 року ТОВ СП “Нібулон” встановив власний рекорд відвантажень сільськогосподарської продукції – понад 5,64 млн тонн.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Також рекордними виявилися місячний, квартальний та піврічний показники. Рекордними стали серпень – 700,9 тис. тонн, 4-й квартал – 1,88 млн тонн та друге півріччя – 3,71 млн тонн.

Важливою передумовою нарощення показників називають рекордний врожай пшениці, кукурудзи та ячменю в Україні в 2021 році, відповідно на яких і була зосереджена основна увага компанії. Від загального обсягу відвантажень ці культури займають більше 90%, решта припадає на ріпак, сою та сорго.

Також “Нібулон” заявив про розширення географії експорту: відвантаження було здійснено до 38 країн, що на шість країн більше, ніж роком раніше.

Ключовим імпортером залишається Китай, куди було відвантажено близько 1,5 млн тонн кукурудзи та ячменю. Друге місце посів Єгипет – 630 тис. тонн пшениці і кукурудзи, третє місце за Індонезією із обсягом у 615 тис. тонн. Також 2021 року відкрито нові напрямки експорту – країни Африки та Азії (Нігерія, Камерун, Гана, Ірак).

ТОВ “СП “Нібулон” створено у 1991 році. Має 27 перевантажувальних терміналів та комплексів з прийому, потужності зберігання 2,25 млн тонн та флот з 83 одиниць (з них 23 буксири), а також Миколаївський суднобудівний завод. Засновниками ТОВ “СП” Нібулон” є Олексій Вадатурський та його син Андрій Вадатурський.

“Нібулон” обробляє 82 тис. га землі у 12 областях України та експортує сільгосппродукцію більш ніж у 70 країн світу. Його потужності з одноразового зберігання сільгосппродукції становлять 2,25 млн тонн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: