Нова Зеландія оголосила про свої плани щодо відкриття кордонів та надання дозволу повністю вакцинованим іноземцям на в’їзд до країни наступного року.

Повністю вакциновані відвідувачі зможуть потрапити до країни з 30 квітня і матимуть самоізолюватися впродовж семи днів після прибуття.

Більшості новозеландців буде дозволено повернутися додому з початку наступного року відповідно до аналогічних правил.

Цей крок послаблює суворі обмеження, через які чимало громадян і туристів не мали змогу в’їхати до Нової Зеландії, оскільки кордони були закриті на початку пандемії.

Міністр реагування на COVID-19 Кріс Гіпкінс описав поетапні плани повторного відкриття, назвавши це «найбезпечнішим підходом до забезпечення ретельного управління ризиками».

На першому етапі повністю вакцинованим громадянам Нової Зеландії та резидентам, які наразі перебувають в Австралії, буде дозволено повернутися з 16 січня.

Жителям Нової Зеландії, які перебувають у всіх інших країнах, буде дозволено в’їзд із 13 лютого.

Повністю вакциновані іноземні мандрівники стануть останньою групою, яка матиме дозвіл на в’їзд до країни, – з 30 квітня 2022 року.

За даними ресурсу Worldometers, станом на 24 листопада у Новій Зеландії зареєстровано 10 609 випадків зараження коронавірусом. Одужали 5 533 людини, померли – 40.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: