Заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд у Москві обговорюватиме питання про відновлення регулярних двосторонніх зустрічей з врегулювання ситуації на Донбасі. Про це в понеділок, 11 жовтня, повідомив Інтерфакс із посиланням на джерело, знайоме з ходом підготовки візиту.

“На полях” триденних переговорів існує зацікавленість сторін в обговоренні параметрів відновлення російсько-американських консультацій з врегулювання на сході України”, – сказало джерело.

До 2019 року США і Росія проводили консультації у схожому форматі. Тоді Москву на них представляв помічник президента Владислав Сурков, а Вашингтон – спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер.

Однак пізніше формат був згорнутий.

Як відомо, 11 жовтня розпочався візит Нуланд у Москву, який триватиме до 13 жовтня. У порядку денному візиту запланована зустріч з керівництвом МЗС РФ, а також – із заступником адміністрації президента Дмитром Козаком.

Нагадаємо, сьогодні Нуланд прибула в Москву з робочим візитом. Заради цього її виключили з “чорного списку”. Натомість американська сторона прибрала деяких росіян із санкційних списків США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: