Нардеп Олексій Гончаренко опублікував список проектів, поданих президентом Володимиром Зеленським у плані трансформації України.

“Наводжу список проектів, які презентував Зеленський у Вашингтоні. Зеленський в своєму плані трансформації України на 5-10 років презентував 80 проектів на суму 277 млрд”, – написав він.

Згідно з опублікованими даними, Україна запропонувала США вкласти $28,7 млрд в проект з будівництва LNG-терміналу, інфраструктури до нього.

Іншим великим проектом називається “декарбонізація енергетичної системи” України. Він передбачає виведення з експлуатації вугільних електростанцій. На ці цілі планується витратити $25 млрд.

Також серед проектів пропозиція США видати кредити на $21 млрд на модернізацію житлового фонду України, ще $20 млрд – на вдосконалення системи теплопостачання, а також додатково $15 млрд – на модернізацію водопостачання.

“Зеленський хоче, щоб Amazon, Google і Microsoft побудували в Україні масштабні дата-центри, взяти участь в місячній програмі НАСА, побудувати київську окружну дорогу і створити фонд фондів для IT-проектів”, – пише Гончаренко.

Крім того, за його даними, Київ пропонує США підготувати до космічного польоту українського космонавта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: